Damrak lager van start
De AEX moet tegen de een procent inleveren na verliezen op Wall Street en de Aziatische beurzen.
Het Damrak gaat lager van start na verliezen op Wall Street en in Azië. Futures van de AEX verliezen 0,8 procent, in lijn met de openingsverliezen voor de andere Europese beurzen. Gisteren sloot de AEX met een verlies van 0,8 procent op 333,14 punten.
Op de beurs van Tokio is de Nikkei 2,6 procent lager gesloten op 9.292,85 punten – de laagste stand in drie weken tijd – vanwege een verdere appreciatie van de yen. De Chinese beurzen noteren licht lager nadat uit cijfers van het Chinese statistiekbureau bleek dat de economie aan het afkoelen is. In de rest van Azië verloor de Australische S&P ASX 1,8 procent. De Koreaanse Kospi leverde 1,3 procent in.
Wall Street wist gisteren de verliezen wat te beperken nadat de Fed aankondigde de opbrengsten van aflopende hypotheekobligaties te herinvesteren in langlopend staatspapier. De centrale bank waarschuwde dat het tempo van het herstel matiger is dan eerder was aangenomen. Zoals verwacht bleef de rente “voor geruime tijd” ongewijzigd op 0 tot 0,25 procent. De Dow-Jones verloor 0,51 procent op 10.644 punten. De breder samengestelde S&P 500 eindigde 0,60 procent lager op 1.121 punten en de Nasdaq daalde 1,24 procent tot 2.277 punten.
- Faber Adviseurs koopt Factorij Hypotheken
- DJ Omega Pharma boekt 5% hogere omzet in 2...
- Omega Pharma boekt 5% hogere omzet in 2010...
- DJ AEX sluit hoger
- AMSTERDAM VANDAAG: AEX sluit hoger
- Financiele agenda tot en met 8 maart
- Blauwtrust bouwt activiteiten WoonTrust af
- Wall Street maakt zich op voor positief be...
- Consumentenbond desnoods bij banken op stoep
- HSBC boekt ruim verdubbeling van de winst
- DJ Bayer boekt verlies vanwege hoge lasten
- Bayer boekt verlies vanwege hoge lasten
- Financiele agenda tot en met 7 maart
- Financiele agenda tot en met 7 maart
- Nalatigheid advocaat: Delta Lloyd betaalt ...
- Forse last drukt Deutsche Telekom in het rood
- Conjunctuur verbetert in februari
- DJ Gamma buigt verlies om in winst in 2010
- Gamma buigt verlies om in winst in 2010
- Financiele agenda tot en met 4 maart
- Financiele agenda tot en met 4 maart
- Update: Aegon doet emissie voor afbetalen ...
- Huizenprijzen blijven onder druk staan
- Huizenprijzen blijven onder druk staan
- VEB: kans aandelenemissie Spyker groot
